IV Sympozjum BPM w CNTI na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Przeprowadzenie wykładu i panelu dyskusyjnego.

Z okazji Tygodnia Nowych Technologii w Mieście Nauki zostałem poproszony jako przeprowadzenie wykładu podczas IV Sympozjum Business Process Management w CNTI na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Podczas spotkania rozmawialiśmy o procesach zakupowych nowych technologii: jak odpowiednio zamodelować ten proces i nie dać się nabrać na ukryte koszty oraz, jak mądrze cyfryzować.

Zobacz relację z wydarzenia

Konferencja Green Industry Summit

Udział w panelu dyskusyjnym i tytuł najlepszego oprogramowania dla przemysłu.

Podczas konferencji miałem możliwość wzięcia udziału  jako prelegent w panelu „zielona logistyka”. Wydarzenie pozwoliło poruszyć zagadnienia związane z zieloną transformacją oraz dążeniem do gospodarki obiegu zamkniętego w przemyśle i logistyce.

Zobacz relację z wydarzenia

Konferencja Robotech

Debata dotycząca MES 4.0: Akwizycji danych w kontekście genealogii produkcji w maszynach zrobotyzowanych.

Wziąłem udział w jednej z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii. Jej uczestnikami są profesjonaliści jak również osoby zainteresowane tą tematyką. Opowiadałem o potrzebach związanych z akwizycją danych w maszynach zrobotyzowanych, a także o idei wprowadzenia systemu MES oraz warstwowego historyzowania sygnałów jakościowych i biznesowych.

Zobacz relację z wydarzenia

Nowy Przemysł Expo

Udział w panelu dyskusyjnym.

Podczas konferencji Nowy Przemysł Expo miałem okazję poprowadzić debatę na temat Przemysłu 4.0 w branży motoryzacyjnej. Agenda wydarzenia obejmowała ogólem kilkadziesiąt sesji, warsztatów i prezentacji.

Zobacz relację z wydarzenia
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.