Działajmy!

Jestem otwarty na współpracę z innymi profesjonalistami z branży, ale również z osobami chcącymi dowiedzieć się czegoś interesującego na temat rozwoju przemysłu. Wymiana wiedzy i doświadczeń jest dla mnie kluczowa, ponieważ prowadzi do innowacji i podniesienia standardów w branży. Chętnie wezmę udział w podcastach, wywiadach oraz spotkaniach branżowych, aby budować silniejsze więzi i wspólnie osiągać ambitne cele.

Zapraszam do kontaktu

Produkcja dotyczy każdego

Przemysł produkcyjny jest ma ogromny wpływ na rozwój ekonomiczny Polski. Jego rola w tworzeniu miejsc pracy, generowaniu PKB oraz przyczynianiu się do innowacji technologicznych i zrównoważonego rozwoju sprawia, że jest to obszar o strategicznym znaczeniu dla kraju.

Obecnie w Polsce, w przemyśle zatrudnionych jest około 5 milionów osób, co stanowi znaczną część wszystkich osób pracujących. Ponadto do tej liczby należałoby doliczyć jeszcze osoby, które pracują w firmach usługowych, współpracujących z zakładami produkcyjnymi.
Właśnie dlatego temat automatyzacji i nowych technologii w sektorze przemysłowym jest tak istotny. Przyczynia się bowiem do zwiększenia efektywności, redukcji kosztów i poprawy jakości produktów. A to bezpośrednio dotyka każdego konsumenta.

Dlaczego warto ze mną rozmawiać?

Jestem miłośnikiem cyfryzacji, automatyzacji i rozwiązań z zakresu Przemysłu 4.0. Od wielu lat angażuję się w ten rozwijający się obszar, co pozwoliło mi zdobyć bogate doświadczenie i unikalną perspektywę na zmieniające się technologie.
Przemysł 4.0, z jego zaawansowanymi systemami informatycznymi i doradztwo strategiczne, zwiększanie operacyjności parków maszynowych stały się moją pasją i zawodowym wyzwaniem. Chętnie dzielę się moją wiedzą, doświadczeniem i sprawdzonymi sposobami.

Dowiedz się więcej o mnie

Gdzie dzielę się wiedzą?

– Artykuły i komentarze eksperckie

– Wystąpienia publiczne

– Podcasty

– Rozmowy i wspólne projekty

Co możemy wspólnie zrobić? 

Prowadzisz swój kanał na YouTube’ie lub masz własny podcast? 
Rozmawiasz z ekspertami z różnych dziedzin? 
A może po prostu chcesz nawiązać ze mną współpracę?  

Daj znać, razem na pewno stworzymy coś wartościowego! 

Chętnie spotkam się z Tobą również na moim kanale Digitalizuj.pl

Przykładowe tematy, o których chętnie pogadam 

–      Struktura i kondycja polskiego przemysłu.
–      Wyzwania polskiej produkcji.
–      Cyfrowa transformacja zakładów produkcyjnych.
–      Ochrona środowiska w kontekście przemysłu.
–      Wyzwania ESG w firmach produkcyjnych.
–      Redukcja kosztów produkcji przy dbaniu o środowisko.
–      Efektywność finansowa w biznesie.
–      Wpływ nowych technologii na zatrudnienie.
–      Zarządzanie zmianą w przemyśle.
–      Znaczenie przemysłu dla społeczeństwa i konsumentów.

Wiem jak mówić

Jako CEO firmy explitia, nie tylko zarządzam przedsiębiorstwem, ale również aktywnie uczestniczę w życiu branży technologicznej poprzez liczne wystąpienia. Posiadam doświadczenie sceniczne, a wykładanie sprawia mi ogromną radość i satysfakcję.
Poza studiami ukończyłem również wiele kursów i szkoleń z zakresu sprzedaży, a także wystąpień publicznych oraz prowadzenia negocjacji. Łączę swoje kompetencje zarządcze z głęboką wiedzą techniczną.

Jeśli chcesz porozmawiać o branży, w której pracuję, a może chcesz zaprosić mnie do współpracy albo publicznego wystąpienia – skontaktuj się ze mną.

Zdobądź bezpłatnie 5 rozdziałów książki!

Dołącz do biuletynu i zyskaj dostęp do 40% książki
15 kroków do zakupu systemu informatycznego.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.